Na tomto mieste môžete nájsť informácie, ako podporiť našu priateľku, kolegyňu, Vlaďku Mačákovú.

Číslo IBAN: SK04 0900 0000 0000 9318 6667
Variabilný symbol: 2019

Alebo môžete použiť platbu QR kódom:

Suma 5€

Suma 10€

Suma 20€

Suma 50€

Suma 100€

V živote človeka sú chvíle, keď povzbudivé slovo má väčšiu hodnotu než zlato. Na tomto mieste môžete adresovať našej Vlaďke svoj odkaz.

Povinný údaj

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu emailovú adresu (nebude zverejnená).
Zadajte nadpis vášho odkazu.

Milá pani učiteľka

Budem na Vás myslieť. Držte sa!

Táňa

Bývala moja spolužiačka

Ahoj Vladka,
Chceli by sme Ti touto cestou popriať skoré uzdravenie a veľa pozitívnych energií. Poteš myšlienkou na nás svoje srdiečko a hlavne na krásne chvíle, ktoré sme spolu prežili na Gymnáziu v Spišskej Starej Vsi.

V mene bývalých spolužiakov z Gympla zo Spišskej Starej Vsi Alexandra Mosorjaková Grichová

Alexandra Mosorjaková Grichová

Drahá pani učiteľka

Prajem Vám veľa, veľa síl na skoré zotavenie a rýchly návrat medzi Vašich najbližších.

Karolína

Vladis a celej rodine

Vladis modlím sa za Vášne nevzdávajte sa bojujte. Myslím aj na Vladkinu mamku a celú rodinu. Majte nádej.

Eleonóra Levická

Bývalá trieda

Milá naša triedna profesorka, prajeme Vám veľa síl v týchto ťažkých chvíľach a myslíme na Vás. Veríme, že sa čoskoro stretneme na našej stretávke po piatich rokoch a pospomíname na naše spoločné chvíle. Držíme Vám palce a modlíme sa Vás.
Paulinka, Janka, Dominika, Editka, Samko, Kubo, Lori a celá Vaša trieda

Paulína Slodičáková

Malý odkaz pre pani profesorku s veľkým srdcom

Pani profesorka, v prvom rade nám všetkým veľmi chýbate. Nielen na hodinách, ale vy ste dokázali potešiť už len Vaším úsmevom čo i len cez prestávku na chodbách, a toto si cením na Vás. Ste úžasná osoba! Každý deň na Vás myslím, posielam veľké množstvo síl a lásky. Nie ste v tom sama, myšlienkami sme s Vami. Zvládnete to. Máme Vás radi.

Dominika Bernátová

Skoré uzdravenie

Pani učiteľka, prajem Vám skoré uzdravenie, nech sa tieto ťažké dni zmenia na šťastné a pohodové. Myslím a myslím sa spolu s ostatnými za Vás…

Katka

Myslíme na Vás, drahá pani učiteľka.

Prajeme Vám veľa vnútorných síl a veríme, že sa z toho dostanete a ste stále v nasich modlitbách. Ste ozajstny poklad, skvelá nie len po profesionálnej stránke, ale hlavne ľudskej a dakujeme za skvelé hodiny dejepisu. ❤️

Ivana Labusová a Gregor Kuffa

Pre jednu z najlepších profesoriek i vzor

Pani profesorka. Modlím sa, aby ste prekážku a výzvu, ktorú Vám osud postavil do cesty preskočili hravo ľavou zadnou a aby bol pre Vás celý regeneračný proces čo najjednoduchší. Vy máte obrovský potenciál a vnútronú silu a som presvedčený, že osudu ukážete, že s Vami sa tak jednoducho nezahrá. Triednej som sa ako prvú vec spýtal, či Vám mimické svaly tváre zostali neporušené, pretože Váš úsmev je neprestajným zdrojom pozitívnej energie a inšpirácie napríklad aj na písanie častokrát i náročných testov z občianskej na jednotky. Ak úsmev zostal, je to 90% úspechu. Knihu Somatológie s Vaším venovaním mám stále pri sebe aj tu v Česku, hoci jej učivo je pre mňa už nepotrebné.

Marek

Pani profesorka! Myslím na Vás každý deň a verím, že sa z toho dostanete! Stále myslím aj na malého Miška, aby ste to zvládli hlavne kvôli nemu! Posielam Vám veľa síl a dúfam, že sa čoskoro stretneme a porozprávame sa. Držte sa!

Klaudia

Marek Arpáš a Klaudia Melánia Czyrneková

Myslime na vas

Mila pani ucitelka. Drzime vam palce a ste v nasich modlitbach . Ste ozajstny poklad a dakujem za naozaj super hodiny dejepisu

Maria Cikovska Miturova