Zoznam absolventov školy sa prísne pridržiava údajov, ako sú uvedené v maturitných protokoloch jednotlivých tried a ročníkov. Údaje o mene absolventa a poradí v zozname zodpovedajú podobe v maturitnom protokole, u starších ročníkov sa uvádzajú na záver aj externí študenti. Pri menách triednych profesorov sa neuvádzajú súčasné tituly, aj pri týchto údajoch stav zodpovedá maturitnému katalógu. Ak v ročníku boli viaceré triedy, uvádza sa daný školský rok len pred prvou triedou.

Školský rok 2016/2017

IV. A, triedny profesor Pavol Šoltys

1. Natália Abtová
2. Adam Bajus
3. Štefan Glodžák
4. Jakub Gura
5. Tímea Gurková
6. Matej Harabin
7. Kristína Horná
8. Martin Hritz
9. Júlia Huťová
10. Soňa Kapralová
11. Slavomír Kilár
12. Lenka Kilianová
13. Viktória Kitzová
14. Lívia Kleinová
15. Adam Koršňák

16. Klára Kredatusová
17. Valentína Mačičáková
18. Laura Matejková
19. Kristína Nadanyiová
22. Roman Nagy
21. František Pokrivčák
22. Dávid Pristač
23. Andrea Skupinová
24. Veronika Slobodníková
25. Zuzana Soliarová
26. Aleš Sýkora
27. Michaela Szentiványiová
28. Adrián Václavek
29. Natália Zakopjanová
30. Adam Zoričák

IV. B, triedny profesor Otto Krajňák

1. Zuzana Simona Batoryová
2. Tibor Budzák
3. Eva Budzáková
4. Stanislava Gallschneiderová
5. Zuzana Gancarčíková
6. Klaudia Garstková
7. Ivana Heldáková
8. Katrina Hovančáková
9. Valentín Jedinák
10. Radko Joppa
11. Nikola Jurková
12. Ján Károlyi
13. Patrícia Kovalčíková
14. Daniela Kruliacová

15. Ľubomír Kubala
16. Tatiana Kurtá
17. Adrián Libiak
18. Ivana Lučanská
19. Monika Matalíková
20. Roman Mirga
21. Simona Pitoňáková
22. Adam Sedlák
23. Ivana Sláviková
24. Karolína Syčová
25. Anna Štefaňáková
26. Matúš Tomaškovič
27. Lukáš Vízner

Školský rok 2015/2016

IV. A, triedna profesorka Ivana Kovalová, Veronika Balážová

1. Karina Bešenejová
2. Tamara Bombarová
3. Andrej Bukovina
4. Pavol Endresz
5. Michaela Fiasová
6. Patrik Halčin
7. Adrián Hrebeňár
8. Dávid Javorský
9. Jana Krompaščíková
10. Šimon Kuffa

11. Veronika Mišková
12. Lea Mudríková
13. Miroslava Navrátilová
14. Kristína Obercianová
15. Katarína Pitoňáková
16. Tímea Schostoková
17. Eduard Steško
18. Tatiana Šoltýsová
19. Simona Zastková

IV. B, triedny profesor Mária Krempaská

1. Klaudia Bachledová
2. Juraj Bednarčík
3. Patrik Benyak
4. Adrián Brand
5. Katarína Budzáková
6. Mária Figlárová
7. Mária Fričová
8. Alexandra Gondžárová
9. Dominik Kaľavský
10. Michaela Knapiková
11. Sabína Komiňáková
12. Simona Komiňáková
13. Barbora Kovalčíková
14. Nora Krišová
15. Alexandra Kubičková
16. Kristína Majerčáková

17. Elena Malinová
18. Silvester Marek
19. Filip Ogurčák
20. Natália Ondrášiková
21. Tadeáš Onduš
22. Salome Ratajová
23. Lukáš Silla
24. Roman Starinský
25. Denis Suchý
26. Lucia Šmihulová
27. Filip Toporcer
28. Alexandra Vaľková
29. Emma Veselovská
30. Filip Vojtech
31. Martin Zastko
32. Alexandra Živická

IV. C, triedny profesor Jozef Vlček, Daniela Čekovská

1. Romana Backárová
2. Milan Bachleda
3. Katarína Barloková
4. Adam Bednár
5. Ľubomír Budzák
6. Šimon Fedor
7. Michal Ferjančík
8. Paulína Halčinová
9. Lucia Harendarčíková
10. Karol Hrbček
11. Ján Hudaček
12. Ján Hudáček
13. Dominika Hudáčková
14. Dávid Hudák
15. Barbora Irhová
16. Anna Kalafutová

17. Martina Kapolková
18. Nikolaj Kniha
19. Slávka Kolejáková
20. Lucia Kromková
21. Mária Majerčáková
22. František Martinko
23. Marek Neupauer
24. Frederika Plučinská
25. Sandra Stracheová
26. Dávid Špak
27. Milan Špak
28. Martin Vasilko
29. Kristína Vdovjaková
30. Marko Vojtičko
31. Adrián Zavacký

Oktáva, triedna profesorka Edita Hrušková Molnárová, Mária Uličná, Dana Ferulíková

1. Viliam Baláž
2. Lukáš Bednarčík
3. Jakub Cehula
4. Bibiána Chrenková
5. Ľuboš Jankura
6. Ján Koščák
7. Igor Koššar
8. Filip Košuth
9. Lea Lapšanská

10. Zuzana Lorková
11. Samuel Mačák
12. Natália Marhefková
13. Benedikt Nebus
14. Daniel Pekarčík
15. Tomáš Petras
16. Kristián Repaský
17. Dávid Zummer

Školský rok 2014/2015

IV. A, triedna profesorka Mária Morongová

1. Klaudia Bátorová
2. Monika Bőhmerová
3. Denisa Brežinová
4. Michal Dinda
5. Marek Figlár
6. Martin Hanigovský
7. Radovan Heldák
8. Kristián Hudáček
9. Barbora Hudačeková
10. Natália Chovaňáková
11. Anna Kriššáková
12. Ivana Lapšanská

13. Tomáš Lizák
14. Václav Matějovský
15. Jozef Nebus
16. Silvia Pavligová
17. Jozef Pitoňák
18. Simona Putovná
19. Lívia Reľovská
20. Ľudmila Richweissová
21. Martin Selvek
22. Miriam Šlebodová
23. Ester Víznerová

IV. B, triedna profesorka Bronislava Oravcová

1. Barbora Barteková
2. Kristína Demetrová
3. Simona Gáborčíková
4. Michal Griglak
5. Ivana Istóková
6. Kamil Janeček
7. Barbora Janíková
8. Tomáš Jendrejčák
9. Matúš Kalafut
10. Sabína Kilárová
11. Dávid Kleja
12. Nikola Knapiková

13. Rafael Kuffa
14. Nikolas Kuruc
15. Daniel Lampart
16. Michal Maňak
17. Natália Paugschová
18. Daniel Psonák
19. Viktória Ružbaská
20. Matej Sedlák
21. Adriana Scholtzová
22. Dominik Sulák
23. Ján Štefaňák
24. Ján Vnenčák

Oktáva, triedny profesor Ivan Duľa, Vladimíra Mačáková

1. Veronika Baluchová
2. Filip Baran
3. Martin Baran
4. Peter Bednarčík
5. Frederika Fodorová
6. Dávid Girgáš
7. Klaudia Gurgoľová
8. Dávid Hovanec
9. Ján Jeleň
10. Samuel Knižka
11. Klára – Mária Košuthová
12. Natália Kuzmiaková

13. Edita Mlaková
14. Jakub Paják
15. Zuzana Potaniecová
16. Karolína Reľovská
17. Matej Rúra
18. Loriána Ružbaská
19. Matej Schön
20. Paulína Slodičáková
21. Marcel Suchanovský
22. Jana Špaková
23. Dominika Zemanová
24. Nikola Zichačková

Školský rok 2013/2014

IV. A, triedna profesorka Ivana Kovalová

1. Bednárová Tatiana
2. Čížik Adam
3. Figurová Alexandra
4. Gallyová Laura
5. Gurníková Kristína
6. Hodorovičová Radka
7. Holovová Kristína
8. Kolejáková Andrea
9. Korfantová Lucia

10. Kroková Kristína
11. Mačičáková Daniela
12. Madeja Matúš
13. Mištík Richard
14. Nagyová Andrea
15. Pirožek Ján
16. Ugrayová Simona
17. Vasičáková Barbora
18. Vnenčák Stanislav

IV. B, triedny profesor Jozef Vlček

1. Bartek Ivan
2. Božeková Kristína
3. Božeková Miroslava
4. Budzáková Klaudia
5. Dziaková Ľudmila
6. Fričová Monika
7. Grigľák Dominik
8. Halčinová Dominika
9. Kačmareková Radka
10. Kiska Peter
11. Krempaská Monika
12. Lopatovská Andrea
13. Mačáková Nikola
14. Matalíková Katarína
15. Michalík Dávid

16. Mirgová Patrícia
17. Neupauerová Natália
18. Oravec Michal
19. Pisarčíková Michaela
20. Pomorský Patrik
21. Pompa Lukáš
22. Reľovská Mária
23. Šimšaj Tomáš
24. Špak Lukáš
25. Špak Vladimír
26. Štecová Andrea
27. Tribula Matúš
28. Valenčík Marián
29. Vaľková Veronika
30. Veštúrová Zuzana

IV. C, triedna profesorka Mária Petrášková

1. Brutovská Jana
2. Demková Linda
3. Gärtnerová Lenka
4. Grotkovský Denis
5. Hotáry Dávid
6. Hudáček Norbert
7. Janík Ján
8. Knapíková Frederika
9. Kolodzej Samuel
10. Kovalčíková Magdaléna
11. Kriššáková Paulína
12. Michaliček Tomáš
13. Modlová Nina
14. Mrázik Adrián

15. Neupauer Daniel
16. Neupauer Jakub
17. Nováková Dominika
18. Ogurčák Samuel
19. Pitoňáková Lucia
20. Račeková Karina
21. Repčák Ján
22. Ridziková Jana
23. Rušin Tomáš
24. Semaňák Rudolf
25. Schmidtová Silvia
26. Tomaškovič Lukáš
27. Vaľko Jakub

Oktáva, triedna profesorka Daniela Žabková, Mária Petrášková

1. Baláž Dominik
2. Baluchová Gabriela
3. Bohony Richard
4. Dzinová Magdaléna
5. Gondžárová Bronislava
6. Hrebeňár Patrik
7. Kleinová Laura
8. Košuth Artur
9. Košuth Jakub Bartolomej
10. Kovalčík Zdenko
11. Kruliacová Lívia
12. Labusová Alžbeta

13. Mačáková Monika
14. Maguth Peter
15. Melníková Zdislava
16. Multáňová Patrícia
17. Ordzovenská Diana
18. Sperková Nikoleta
19. Suchá Katarína
20. Šípka Martin
21. Štefaňáková Mária
22. Uhrinová Beáta
23. Vanečko Martin

Školský rok 2012/2013

IV. A, triedna profesorka Daniela Mihóková, Eva Mitchell

1. Babičová Romana
2. Bobulský Maroš
3. Drozd Slavomír
4. Fecková Barbora
5. Fedorová Simona
6. Filiačová Mária
7. Garanová Alena
8. Holovová Dominika
9. Hudáčeková Lucia
10. Jakub Samuel
11. Janiglošová Lucia
12. Jedináková Ivana
13. Kaňuková Nikola
14. Kormaník Matúš
15. Kovácsová Karolína
16. Kuffa Gregor

17. Labusová Ivana
18. Mačičáková Patrícia
19. Matava Pavol
20. Mitterová Patrícia
21. Mitura Bystrík
22. Nitranská Lýdia
23. Oravcová Ivana
24. Pekarčík Patrik
25. Reznická Alena
26. Scholtzová Michaela
27. Solus Samuel
28. Ščigulinský Filip
29. Šmáliková Vladimíra
30. Varšová Lenka
31. Zednikovičová Sabína

IV. B, triedny profesor Pavol Šoltys

1. Balabas Matúš
2. Barabas Samuel
3. Bednárová Nikola
4. Bohunčáková Anna
5. Fábryová Ivana
6. Godiška Dávid-Ľudovít
7. Heilandová Kristína
8. Horvathová Tímea
9. Imrichová Lucia
10. Jankurová Bibiána
11. Kačmarik Stanislav
12. Kočová Miriama
13. Koščáková Katarína
14. Krupeľáková Katarína
15. Lajošová Tatiana

16. Lešundáková Helena
17. Miturová Mária
18. Petrášková Dagmar
19. Pisarčík František
20. Pompová Lýdia
21. Slavkovská Jana Naomi
22. Sosková Romana
23. Starinská Denisa
24. Starinský Erik
25. Svocáková Dominika
26. Šelep Marek
27. Šromovský Daniel
28. Úroda Jozef
29. Vojtičková Jaroslava
30. Zemančík Filip

Oktáva, triedna profesorka Andrea Petrášková

1. Bajtošová Barbora
2. Budzák Nikodém
3. Budzová Michaela
4. Červeňák Viliam
5. Glodžák Ján
6. Hangurbadžová Mária
7. Hencelová Lenka
8. Chlebová Stanislava
9. Jankura Adam
10. Knižková Júlia Klaudia
11. Ksiažeková Veronika
12. Lizáková Martina
13. Maguthová Kristína
14. Maňak Dávid
15. Mazureková Paula

16. Oravcová Simona
17. Petrasová Viktória
18. Pohorelská Patrícia
19. Selepová Jana
20. Špak Maroš
21. Štofanová Barbora
22. Talafová Veronika
23. Tomaškovičová Jana
24. Tomaškovičová Katarína
25. Tomečková Radka
26. Valigová Mária
27. Wetterová Mária
28. Zemančíková Henrieta
29. Zummerová Viktória
30. Živčáková Klára

Školský rok 2011/2012

IV. A, triedna profesorka Anna Zubalová, Mária Pješčáková

1. Backár Adrián
2. Bednár Viktor
3. Deák Richard
4. Fedorová Dominika
5. Frindtová Zdenka
6. Galambošová Claudia
7. Gemzová Juliána
8. Glevaňák Dominik
9. Grichová Mária
10. Hardoňová Petra
11. Chomišáková Kristína
12. Chudiková Andrea
13. Kantorková Tatiana
14. Kaňuk Patrik
15. Kolejáková Zuzana
16. Krajňák Ivan

17. Králová Alexandra
18. Lešundák Andrej
19. Marhefková Andrea
20. Mištíková Nikol
21. Mitterová Denisa
22. Petreková Veronika
23. Pirožeková Mária
24. Potisk Lukáš
25. Rumlová Katarína
26. Starovič Dávid
27. Szentivanyi Denis
28. Šatala Pavol
29. Šavelová Bibiána
30. Špirková Jana
31. Štefánik Pavol
32. Zemančíková Barbora

IV. B, triedna profesorka Gabriela Pástorová

1. Briatková Gabriela
2. Britaňáková Radka
3. Budzáková Miriama
4. Cehula Marek
5. Čekovská Andrea
6. Dlugoš Branislav
7. Garanová Dagmar
8. Halčin Martin
9. Hanisková Jana
10. Hrebeňárová Alžbeta
11. Hrebeňárová Eva
12. Hudačeková Alexandra
13. Jaseňáková Lívia
14. Kvetková Dušana
15. Malina Michal
16. Miturová Mária

17. Neuwirthová Laura
18. Ondrášiková Veronika
19. Orinčáková Paulína
20. Petrasová Viktória
21. Petrovská Petra
22. Pitoňák Patrik
23. Romaňák Slavomír
24. Skurka Patrik
25. Slávik Adam
26. Suchanovská Anna
27. Szekélyová Lenka
28. Šmihulová Jana
29. Špinková Barbora
30. Vojtičková Patrícia
31. Zastková Beáta

Oktáva, triedna profesorka Daniela Čekovská

1. Cehula Matej
2. Gondžárová Lenka
3. Chlebo Daniel
4. Kobza Lukáš
5. Ksiažek Marián
6. Kurucová Patrícia
7. Lizoň Marek
8. Marhefková Magdaléna
9. Odumorková Mária

10. Paják Michal
11. Petrovová Barbora
12. Pribilovičová Slávka
13. Pribulla Daniel
14. Siráň Vladimír
15. Trgala Tomáš
16. Wiesner Ľuboš
17. Zahurák Martin
18. Zastková Natália

Školský rok 2010/2011

IV. A, triedna profesorka Anna Zubalová

1. Budzáková Petronela
2. Galliková Dominika
3. Gancarčik Jozef
4. Guľašiová Martina
5. Hardoňová Radka
6. Homza Michal
7. Hudáčová Alexandra
8. Jakubcová Veronika
9. Jurčo Miroslav
10. Kapolka Lukáš
11. Kleinová Patrícia
12. Klimková Denisa
13. Krisztová Karina
14. Krok Martin
15. Labusová Stanislava

16. Lojeková Eva
17. Marhefková Martina
18. Mitura Martin
19. Neupauer Jozef
20. Oravcová Beáta
21. Pix Peter
22. Ridziková Barbora
23. Šimová Zuzana
24. Tabáková Michaela
25. Tomaškovič Patrik
26. Trembáčová Veronika
27. Tropp Lukáš
28. Vartášová Katarína
29. Vojtaššáková Veronika
30. Vojtechová Daša

IV. B, triedna profesorka Mária Krempaská

1. Adamjaková Marcela
2. Barloková Zuzana
3. Bohonyová Simona
4. Brejčáková Zuzana
5. Brežinová Simona
6. Cehulová Martina
7. Česánková Michaela
8. Dluhá Júlia
9. Dluhá Lenka
10. Hoffmannová Barbora
11. Hrábek Peter
12. Hudačeková Jana
13. Hudáčková Terézia
14. Jurčiová Nora
15. Kapolka Ján
16. Kovalčík Samuel
17. Kovalčíková Veronika

18. Kredatusová Lívia
19. Kruk Miloš
20. Kvetková Sabína
21. Labuda Peter
22. Lesná Anna
23. Lisý Pavol
24. Majerčáková Daniela
25. Michaličková Katarína
26. Mikolajčík Matej
27. Mitura Andrej
28. Pojedinec Matúš
29. Reščáková Zuzana
30. Rezničák Matej
31. Siska František
32. Sudor Tomáš
33. Tomasová Jana
34. Zummerová Veronika

Oktáva, triedna profesorka Dana Ferulíková

1. Angelovičová Ida
2. Fejerčáková Simona
3. Fričová Veronika
4. Gallik Patrik
5. Kavalcová Veronika
6. Korfant Matúš
7. Koscelníková Monika
8. Kruliac Dávid
9. Kušmíreková Diana
10. Mačuteková Magdaléna
11. Mazurková Nikola
12. Neupauer Filip

13. Ogurčáková Silvia
14. Petra Urban
15. Piervolová Lívia
16. Reľovský Filip
17. Rozgonyiová Klaudia
18. Špaková Barbora
19. Václav Mojmír
20. Vasičáková Simona
21. Vrábliková Mária
22. Zavacký Adam
23. Závacký Denis
24. Živčák Ján

Školský rok 2009/2010

IV. A, triedny profesor Jozef Vlček

1. Bartošová Miroslava
2. Bodnár Samuel
3. Bonková Magdaléna
4. Deák Dušan
5. Dziaková Jana
6. Gurgoľová Nikola
7. Heldáková Lucia
8. Hrebeňárová Lucia
9. Jakubčová Kristína
10. Kantorek Juraj
11. Krullová Mária
12. Lenkavská Lenka
13. Mareková Lucia

14. Ogurčák Dominik
15. Oroszová Alexandra
16. Oroszová Barbora
17. Palušáková Silvia
18. Petrasová Miroslava
19. Rišianová Klaudia
20. Semaňáková Dominika
21. Sobeková Viktória
22. Šimoňáková Anna
23. Vdovjaková Barbora
24. Veselá Bibiána
25. Vilk Martin
26. Zoričák Vladimír

IV. B, triedna profesorka Bronislava Oravcová, Ivana Navrátilová

1. Bátor Dávid
2. Bizovský František
3. Čekovská Lucia
4. Dziaková Veronika
5. Gurecková Veronika
6. Jankurová Kristína
7. Javorská Jana
8. Jurišicová Denisa
9. Kisková Viktória
10. Kormoš Lukáš
11. Krempaský Marcel
12. Krušinská Mária
13. Kušmírek Stanislav
14. Maľák Dušan
15. Marhefková Martina
16. Mesarčíková Katarína

17. Michaláková Mária
18. Michaliček Matúš
19. Neuszerová Lucia
20. Ovčariková Simona
21. Pekarčíková Ivana
22. Pisarčíková Klaudia
23. Pitoňáková Patrícia
24. Pitoniak Stanislav
25. Potaniecová Lenka
26. Scholtz Lukáš
27. Sisková Lívia
28. Smoleň Pavol
29. Tomko Peter
30. Zoričák Jozef
31. Zummerová Cecília

Oktáva, triedny profesor Ivan Duľa, Monika Čepeová, Mária Petrášková

1. Danielčáková Barbora
2. Galiková Marianna
3. Glatzová Zuzana
4. Griger Juraj
5. Heldák Dávid
6. Hencelová Žofia
7. Jakubová Kristína
8. Kalata Martin
9. Koč Lukáš
10. Košúth Leo
11. Kušmírek Denis
12. Maková Barbora
13. Mészárosová Lucia
14. Neuwirthová Natália
15. Olekšáková Soňa

16. Orovčíková Monika
17. Osvald Jozef
18. Paterová Lenka
19. Petrasová Monika
20. Petrová Františka
21. Plučinská Bronislava
22. Selep Dominik
23. Sopková Magdaléna
24. Strišovský Maroš
25. Szücsová Radka
26. Šatalová Monika
27. Šulej Jozef
28. Trembáč Filip
29. Valiga Martin
30. Valigová Barbora