Obnovenie platnosti preukazu ISIC

Milí žiaci.

Blíži sa koniec roka. Pre majiteľov preukazu ISIC dávame do pozornosti možnosť predĺženia jeho platnosti. Ak chcete využívať všetky výhody preukazu, a teda získať aj zľavové kupóny, musíte si zakúpiť známku ISIC v hodnote 10 €. Tento rok si ju objednávate sami. Informácie sú nižšie.

POZOR! Známka ISIC vám automaticky neaktivuje preukaz na zľavnené cestovanie autobusom a vlakom. Na tento účel je potrebné preukaz aktivovať v škole na termináli. Je potrebné si najskôr predĺžiť túto funkciou formou SMS.

To znamená, že každý žiak by si mal aktivovať preukaz pre potreby cestovania (poslať SMS a aktivovať preukaz v škole). Ak chcete využívať aj všetky možnosti a zľavy preukazu ISIC, zakúpte si aj známku.

Informácie pre žiakov terajšieho 1. – 3. ročníka – ZNÁMKA ISIC (10 €)

Aby ste mohli využívať svoj Preukaz žiaka ISIC na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí, je potrebné predĺžiť jeho platnosť známkou ISIC. Je to veľmi jednoduché, zakúpte si známku ISIC v hodnote 10 € na www.objednaj-preukaz.sk, známka Vám bude doručená domov.

S platným preukazom budete môcť:

1. denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami
  2. využívať zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete, napríklad v kine, v e-shopoch, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na www.isic.sk
  3. uplatniť si nárok na špeciálny ISIC paušál s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na www.isicpausal.sk
  4. uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie. Viac na http://isic.sk/poistenie-istotka
  5. využívať až 75% zľavu na vlaky a medzimestské autobusy v Čechách celoročne, teda aj počas letných prázdnin (platí aj pre maturantov). Viac na www.isic.cz

Zároveň sa môžete zapojiť do súťaže o zaujímavé ceny: https://www.facebook.com/photo?fbid=2651037675000255

Informácie pre žiakov terajšieho 1. – 3. ročníka – SMS aktivácia (3 €)

Jednoducho pošlite SMS na číslo 8844 v tvare: TC medzera PRIEZVISKO medzera ČÍSLO ČIPU (priezvisko zadávajte bez diakritiky).

Po prijatí potvrdzujúcej SMS si budete môcť kartu aktivovať v škole podľa pokynov, ktoré budú zverejnené v priebehu mesiaca JÚN.