Obnovenie platnosti preukazu ISIC

Obnovenie platnosti preukazu ISIC

Milí žiaci.

Blíži sa koniec roka. Pre majiteľov preukazu ISIC dávame do pozornosti možnosť predĺženia jeho platnosti. Ak chcete využívať všetky výhody preukazu, a teda získať aj zľavové kupóny, musíte si zakúpiť známku ISIC v hodnote 10 €. Tento rok si ju objednávate sami. Informácie sú nižšie.

POZOR! Známka ISIC vám automaticky neaktivuje preukaz na zľavnené cestovanie autobusom a vlakom. Na tento účel je potrebné preukaz aktivovať v škole na termináli. Je potrebné si najskôr predĺžiť túto funkciou formou SMS.

To znamená, že každý žiak by si mal aktivovať preukaz pre potreby cestovania (poslať SMS a aktivovať preukaz v škole). Ak chcete využívať aj všetky možnosti a zľavy preukazu ISIC, zakúpte si aj známku.

 

Informácie pre žiakov terajšieho 1. – 3. ročníka – ZNÁMKA ISIC (10 €)

Aby ste mohli využívať svoj Preukaz žiaka ISIC na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí, je potrebné predĺžiť jeho platnosť známkou ISIC. Je to veľmi jednoduché, zakúpte si známku ISIC v hodnote 10 € na www.objednaj-preukaz.sk, známka Vám bude doručená domov.

S platným preukazom budete môcť:

  1. denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami
  2. využívať zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete, napríklad v kine, v e-shopoch, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na www.isic.sk
  3. uplatniť si nárok na špeciálny ISIC paušál s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na www.isicpausal.sk
  4. uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie. Viac na http://isic.sk/poistenie-istotka
  5. využívať až 75% zľavu na vlaky a medzimestské autobusy v Čechách celoročne, teda aj počas letných prázdnin (platí aj pre maturantov). Viac na www.isic.cz

Zároveň sa môžete zapojiť do súťaže o zaujímavé ceny: https://www.facebook.com/photo?fbid=2651037675000255

 

Informácie pre žiakov terajšieho 1. – 3. ročníka – SMS aktivácia (3 €)

Jednoducho pošlite SMS na číslo 8844 v tvare: TC medzera PRIEZVISKO medzera ČÍSLO ČIPU (priezvisko zadávajte bez diakritiky).

Po prijatí potvrdzujúcej SMS si budete môcť kartu aktivovať v škole podľa pokynov, ktoré budú zverejnené v priebehu mesiaca JÚN.