Prolongačná známka ISIC

Milí žiaci!

Od dnes si môžete aktivovať váš preukaz ISIC. Pre aktiváciu čipu na cestovanie potrebujete poslať SMS správu. Niektoré prepravné spoločnosti (oblastné SAD, MHD, doprava v ČR) však vyžadujú, aby na kartičke ISIC bola aj prolongačná známka. Zvážte teda jej zakúpenie (10 €). Táto známka vám zároveň umožňuje čerpanie rôznych zliav:

Len s platným preukazom môžete:

1. Denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami.
  2. Využiť vďaka preukazu zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete. Napr. v kine, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na www.isic.sk
  3. Využiť svoj preukaz na študentské cestovné vo viacerých SAD pri platbe v hotovosti a až 75% zľavu na vlaky v Čechách aj počas letných prázdnin a ušetriť na jedinej ceste napr. do Prahy až 10€. (platí aj pre budúcoročných maturantov)
  4. Uplatniť si nárok na ISIC paušál len za 9 €, s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na www.isicpausal.sk. Alebo využiť zľavu 5 € mesačne na bežné paušály v Orange.
  5. Uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie len za 13,50 € http://isic.sk/poistenie-istotka