VÝSLEDKY prijímacích skúšok 2020

Na základe rozhodnutia Odboru školstva PSK do 1. ročníka štvorročného štúdia prijímame 60 žiakov.

Uchádzačom s poradovým číslom 1 – 60 bude v najbližších dňoch doručené rozhodnutie o prijatí.

Prijatí uchádzači potvrdia záujem o štúdium na našej škole doručením záväzného potvrdenia o nastúpení/nenastúpení. Termín doručenia je do 4. júna 2020, ale v záujme zatiaľ neprijatých uchádzačov Vás prosíme, aby ste tak urobili čím skôr.

Uchádzačom s poradovým číslom 61 – 113 bude doručené rozhodnutie o neprijatí pre nedostatok miesta.

Ak sa uchádzač o štúdium  nachádza pod čiarou prijatia, to neznamená, že stratil šancu na prijatie.  Po doručení rozhodnutia o neprijatí má zákonný zástupca  možnosť  odvolať sa proti rozhodnutiu o neprijatí.  Odvolanie  dáva šancu uchádzať sa o miesta, ktoré sa prirodzene uvoľnia po uchádzačoch, ktorí sa nezapíšu na našu školu.  Čiara prijatia sa bude v nasledujúcich dňoch prirodzene posúvať.

Informácie o aktuálnom stave prijatých získate na telefónnom čísle  0903 319 517.

Prílohy

Odvolanie (DOCX)
Záväzné potvrdenie (DOCX)

Výsledky

Z dôvodu poruchy systému boli pôvodné kódy žiakov chybne priradené. Tabuľka nižšie je už správna. Za vzniknutú chybu sa ospravedlňujeme. (aktualizácia 17:55)

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab