NOC V ŠKOLE

NOC V ŠKOLE

Na záver školského roka sme si užili pobyt v škole trochu netradične. V piatok sme ostali “po škole”, ale celkom dobrovoľne. Študenti sa prvýkrát zúčastnili akcie NOC V ŠKOLE.

Najprv sme si sily zmerali na volejbalovom turnaji a tu sme si všimli niekoľko naozaj výrazných talentov – športovcov, ktorí v akejkoľvek dennej aj nočnej hodine usilovne  trénujú. Tohtoročný rekord bol basketbalový tréning o 4:30 nadránom 🙂

Ďalšou zaujímavou športovou aktivitou bolo pretekanie v kuklách. Ak náhodou túto disciplínu nepoznáte, viď fotky úspešných športovcov, ktorí necúvnu pred žiadnou výzvou.

Veľkým prekvapením bolo skvelé strašidelné tour de gympel, ktoré nám pripravili Dominika, Sandra, Tímea a Stano z III.B, za čo sa im chceme poďakovať. Prešli sme sa po škole v úplnej tme a verte, že sme zažili úplne inú atmosféru, ako keď je škola plná žiakov a učiteľov. V noci bola škola plná strašidiel a miestami sme naozaj kričali od strachu…

Aby sme v noci nehladovali, dali sme si pizzu, ktorú špeciálne pre nás doručili chalani z III.C 🙂 Neskôr sme si zahrali Aktivity, Alias, Double, Poker a ďalšie hry a keď si myslíte, že potom sme už zaliezli do spacákov, tak to sme teda zaliezli, ale pustili sme si k tomu film a niektorí z nás, plní energie, ešte stále športovali, hrali skrývačku a iné hry. Bolo cca 3:00.

Nadránom okolo 7:00, keď niektorí z nás po výdatnom polhodinovom spánku začali vyliezať z tried, si zopár žiakov povedalo, že teraz je ten správny čas konečne sa vyspať, a uložili sa medzi pobehujúcich spolužiakov a učiteľov… Skvelú akciu potom dospávali v sobotu do neskorých popoludňajších hodín:-) Stálo to však za to! Ďakujeme všetkým zúčastneným  a tešíme sa, že sa v noci stretneme opäť budúci rok.

Mgr. Svetlana Liberová

Fotoalbum

[g-gallery gid=”4875″]