Prevencia šikanovania

Dňa 8.10.2024 sa na našej škole uskutočnila beseda v rámci prevencie šikanovania na školách. Žiaci prvého ročníka diskutovali o tejto téme s Mgr. Andreou Magyarovou, sociálnou pedagogičkou z Centra poradenstva a prevencie v Kežmarku.

Beseda bola pripravená pre žiakov 1. ročníka, ktorí začali pracovať od septembra v nových kolektívoch a chceme, aby sa im v rámci ich triedneho kolektívu pracovalo čo najlepšie. Stále veríme, že najväčšia obrana proti týmto javom je prevencia, a preto budeme v týchto preventívnych akciách pokračovať.

Ale, ak ….
…by ste pocítili čo i len náznak nekorektného správania voči vám zo strany spolužiakov, neváhajte kontaktovať svojho triedneho učiteľa alebo koordinátora prevencie sociálno-patologických javov (Mgr. Katarína Galliková), určite vám pomôžeme!

Mgr. Katarína Galliková
koordinátor prevencie sociálno-patologických javov