Prezentácia školy

Zúčastnili sme sa Burzy stredných škôl v meste Spišská Belá.

Dňa 16.3.2023, kým si niektorí štvrtáci lámali hlavy nad písomnou maturitou z matematiky, dve študentky z II. B boli prezentovať našu školu v Spišskej Belej v klube pre mládež Face klub.

Pripravenú mali pre žiakov ôsmeho ročníka základných škôl J. M. Petzvala a M. R. Štefánika prezentáciu, no poňali to v priateľskom duchu. Prezentácia sa dotýkala rôznych školských podujatí, aktivít, školského učebného plánu našej úžasnej a kapely a úžasného školského časopisu.

Otázky ohľadom štúdia alebo nášho pedagogického zboru sa snažili zodpovedať čo najlepšie. Napriek tomu, že ich nesprevádzal žiadny profesor sa nezľakli a postavili sa tomu zodpovedne.

Dúfame, že sa žiakom naša pripravená prezentácia páčila. Veríme, že sa s nimi stretneme aj na budúci rok, no už ako so spolužiakmi.

Ema Bieľaková, Simona Borovská, II. B