Súťaž v skladaní Rubikovej kocky

Súťaž v skladaní Rubikovej kocky

Dňa  19. 12. 2018 sa na našej škole uskutočnila súťaž v najrýchlejšom skladaní Rubikovej kocky.

Hoci tá už vznikla dávno, na našej škole sa znova teší veľkej obľube, na nanešťastie našich učiteľov, ktorí musia upozorňovať žiakov na hodinách a niekedy im aj kocky brať.

Preto sme sa rozhodli, že vyskúšame zmerať sily našich žiakov. Rozdelili sme ich do dvoch kategórii, dievčenskej a chlapčenskej. Každý z nich mal 3 pokusy, ktoré sa spriemerovali. Výherkyňou za dievčenskú kategóriu sa stala Natália Kontrošová z II.C a v chlapčenskej kategorórií sa víťazom stal Pavol Vilček z III.B. Víťazi získali aj vecné ceny. Ak neviete skladať kocku, nikdy nie je neskoro naučiť sa to a možno o rok môžete byť víťazom práve vy.

Petra Barnášová II. B

Fotoalbum

[g-gallery gid=”5068″]