Zbierka potravín / Vešiaková výzva

ZBIERKA POTRAVÍN

V dňoch 25.-26.4.2022 bude na našej škole prebiehať zbierka trvanlivých potravín, ktoré darujeme potravinovej banke v Kežmarku (Kušnierska 5, budova SOU). Potraviny sú prioritne určené pre odídencov z UA.
V súčasnej dobe najviac potrebujú tieto potraviny:
pohánka, hladká múka, cukor, ryža, špagety, cestoviny, korenie, čaj, káva, detská výživa, piškóty, sladkosti pre deti a konzervy
Z hygienických potrieb sú to:
sprchovacie gély, plienky veľ.5 a 6, malé balenia pracích prostriedkov, čistiace prostriedky, toaletný papier a tekuté mydlo.
Prosím dbajte na to, aby boli potraviny v záruke a hygienické potreby pôvodne uzavreté a nepoužité.
Ďakujeme za ochotu pomáhať.

Vešiaková výzva
Vyzývame všetkých študentov, aby zajtra dňa 22.4.2022 sa zapojili do vešiakovej výzvy. Ak máte doma jeden voľný vešiak, tak neváhajte a doneste ho zajtra do školy. Vložte ho do krabice pri vrátnici. Vešiaky budú využité v potravinovej banke pre odídencov z UA. Ďakujeme

RNDr. Dušana Slovíková