Úspechy

jan

Okresné kolo v bedmintone

Dňa 24. 1. 2019 sa uskutočnilo okresné kolo v bedmintone žiakov a žiačok stredných škôl v okrese Kežmarok.

jan

Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku

Dňa 16. 01. 2019 sa na Gymnáziu Kukučínova v Poprade uskutočnilo Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku.

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality
dec

iBobor štedrý aj tento rok

V dňoch 13. a 15. novembra 2018 sa naši gymnazisti zapojili do celoslovenskej súťaže iBobor.

Stále medzi najlepšími

Dňa 15. novembra 2018 zverejnil Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy INEKO rebríček základných a stredných škôl

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality . Prijímacie konanie . Topky . Uchádzači

Stretnutia druhé

Celoslovenská súťaž časopisov Pro Slavis, ktorá sa uskutočnila už po 20-krát, sa nezaobišla bez toho, aby sme sa na nej nezúčastnili aj my.

nov

Okresné kolo v stolnom tenise

Dňa 8. 11. 2018 sa naše školské družstvá chlapcov a dievčat zúčastnili Okresného kola v stolnom tenise v Spišskej Starej Vsi.

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality
okt

Festival vedy a techniky AMAVET

Dňa 18. októbra sa študenti IV. C triedy nášho gymnázia, Adam Heteš a Laura Špaková, na pôde Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach zúčastnili krajského kola 21. ročníka súťaže Festivalu vedy a techniky AMAVET.

okt

Krajské kolo v cezpoľnom behu

Vo štvrtok 11.10.2018 sa naši úspešní bežci zúčastnili Krajského kola v cezpoľnom behu v Starej Ľubovni