Úspechy

Úspech v okresnom kole olympiády z anglického jazyka
jan

Úspech v okresnom kole olympiády z anglického jazyka

Dňa 11.decembra 2020 sa na našom gymnáziu konalo online školské kolo olympiády v anglickom jazyku.

By Patrik Benyak |Aktuality.Topky
Celoštátne kolo Biologickej olympiády
jún

Celoštátne kolo Biologickej olympiády

Dňa 9. 6. 2020 vyvrcholilo celoštátne kolo projektovej časti 54. ročníka Biologickej olympiády, kategórií A, B a C, ktorého sa zúčastnilo 42 žiakov základných a stredných škôl z celého Slovenska.

IT FITNESS TEST 2020

IT FITNESS TEST 2020

IT Fitness Test, ktorý má za cieľ otestovať digitálne zručnosti žiakov, študentov, učiteľov a širokej verejnosti na Slovensku, sa začal v pondelok 4. mája 2020, pričom potrvá do 31. júla.

Krajské kolo chemickej olympiády v kategórii B

Krajské kolo chemickej olympiády v kategórii B

V dôsledku opatrení proti šíreniu nového koronavírusu bolo nevyhnutné v tomto školskom roku upraviť chod mnohých súťaží, chemickú olympiádu nevynímajúc.

Ema Hetešová sa stala absolútnou víťazkou
apr

Ema Hetešová sa stala absolútnou víťazkou

Do súťaže ECOidea, ktorú vyhlásila spoločnosť Sobi.eco sa prihlásila aj naša študentka I. A triedy Ema Hetešová.

Krajské kolo v bedmintone Poprad – Matejovce

Krajské kolo v bedmintone Poprad – Matejovce

Žiaci a žiačky našej školy sa zúčastnili na krajskom kole v bedmintone, ktoré sa konalo dňa 26.2.2020 v športcentre Zámoček v Poprade – Matejovce.

Opäť sme súťažili

Opäť sme súťažili

V stredu 19. februára 2020 sa konalo školské kolo stredoškolskej odbornej činnosti už 42. ročníka tejto súťaže.

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – krajské kolo

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – krajské kolo

Dňa 13. februára 2020 v priestoroch Gymnázia Jána Adama Raymana prebiehalo krajské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry.