Deň učiteľov tradične netradične

Tento rok sme sviatok všetkých učiteľov u nás v Gymnáziu P. O. Hviezdoslava oslávili tradične i netradične. Tradične nás naši šikovní žiaci, tentoraz zo 4.A, prekvapili krásnymi originálnymi darčekmi, ktoré vyrobili pre nás oni sami na hodinách Umenia a kultúry pod vedením p. p. Oravcovej. Darčeky na nás čakali  ráno v zborovni na stole a veľmi nás potešili. Ďakujeme 🙂

Netradične sme strávili deň učiteľov výletom. Všetci spoločne sme cestovali do neďalekej Starej Ľubovne, kde sme mali chutný obed a do Hniezdneho, kde sme absolvovali prehliadku Nestville Parku spojenú s ochutnávkou nápojov a jedál. Strávili sme spoločne príjemné popoludnie, načerpali energiu na ďalšie školské povinnosti, ktoré nás čakajú a aj sme sa niečo nové naučili.

Deň učiteľov v podaní našich žiakov zo 4.A

Posted by Gymnázium Pavla Országha Hviezdoslava Kežmarok on 31. marec 2017