Gymnázium P. O. Hviezdoslava spustilo nový web školy

Začiatok kalendárneho roka 2017 je pre Gymnázium P. O. Hviezdoslava v Kežmarku niečím výnimočný.

Škola spustila do ostrej prevádzky novú webovú stránku, na ktorej bude informovať širokú verejnosť o všetkých aktivitách na škole i mimo nej. Stránku je možné bez problémov prehľadávať vo všetkých moderných webových prehliadačoch a mobilných zariadeniach, ako sú smartfóny a tablety.

Modernizácia školy

Naše gymnázium chce reflektovať súčasné trendy. Okrem modernizácie vyučovacieho procesu sa chceme v najbližšom období zamerať aj na väčšiu propagáciu našich aktivít. Život na škole je bohatý, a preto chceme, aby bol viditeľný aj navonok.

Gymnázium ponúka okrem iného aj širokú ponuku mimoškolských aktivít. Žiaci sa môžu naučiť, ako funguje a čo obnáša práca na školskom časopise STRETNUTIA (redakčný krúžok). Aj vďaka nemu mnohí žiaci pokračujú v žurnalistike.

Krúžok správa webových portálov poukazuje na najmodernejšie webové technológie. V priebehu stretnutí sa žiaci naučia používať redakčné systémy a vytvoriť vlastný kód pre webovú stránku.

V budúcom školskom roku plánujeme otvoriť propagačný krúžok, ktorého cieľom bude žiakom prehĺbiť poznatky z oblasti grafiky, dizajnu, fotografie a videa.