Olympiáda v anglickom jazyku

V týchto dňoch prebiehalo na našej škole školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Olympiáda bola rozdelená na písomnú a ústnu časť. Vďaka obrovskému záujmu žiakov (súťaže sa zúčastnilo 46 žiakov školy) olympiáda prebiehala v súťaživom prostredí.

V kategórii 2A (1. a 2. ročník) vyhrala Paula Dudeková (II.B) a postupuje na obvodné kolo do Popradu. Na druhom mieste skončil Lukáš Bujňák (I.B) a tretie miesto obsadila Lenka Eliášová (II.B).

V kategórii 2B (3. a 4. ročník) prvé miesto suverénne obsadil Samuel Želonka (IV.B) a školu bude reprezentovať v tejto kategórii aj na obvodnom kole. Katarína Horná (IV.B) skončila na druhom a Matej Tomala (IV.A) na treťom mieste.

Sme radi, že škola môže byť reprezentovaná dokonca aj v kategórii 2C2, kde sa pokúsi zabojovať Dante Rozložník, žiak II.B.

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí mali snahu zapojiť sa do Olympiády v anglickom jazyku, výhercom gratulujeme a držíme palce na ďalších postupových kolách.

Mgr. Katarína Galliková