Stužková slávnosť IV.B

Dňa 21.10.2023 sa v malebnom prírodnom prostredí v sále “Majer pod lesom” uskutočnila stužková slávnosť IV.B triedy.

Pre nás všetkých to bol nezabudnuteľný deň a neopakovateľný zážitok. Bolo krásne vidieť, že sme ako trieda dokázali spojiť sily a talent a zorganizovať takú nezabudnuteľnú slávnosť. Sme veľmi vďační, že sme tieto krásne momenty strávili aj s naším učiteľským kolektívom a našimi vzácnymi rodičmi. Neodlúčiteľnou súčasťou boli aj naši stužkári.

Naši ctení hostia mali možnosť vidieť skvelý program, ktorý sme pre nich dlho pripravovali. Program sme začali gitarovým sólom v podaní našej spolužiačky Danky. Okorenili sme to dievčenským tanečným číslom “Voulez-Vous” a chlapčenským tanečným číslom “Stayin´alive”. Spestrením programu bol aj sólista Matej, ktorý svojimi tanečnými pohybmi všetkých ohúril a odniesol si obrovský potlesk. Do programu sme zapojili aj profesorov, ktorí nám ukázali vo vedomostnom kvíze, čo vedia. Na malý moment sme mali možnosť pocítiť, aké je to skúšať niekoho a nie byť skúšaný. Zaujímavým bodom programu bola tombola, v ktorej boli hodnotné ceny, ako napríklad večera pod hviezdami na Skalnatom plese, či wellness poukážky.

V neposlednom rade patrí veľká vďaka pani riaditeľke a našim dvom triednym profesorkám, Márii Uličnej a Dušane Slovíkovej. Ďakujeme, že ste formovali naše osobnosti a snažili ste sa z nás spraviť lepších ľudí. Poďakovanie patrí aj všetkým ostatným zúčastneným za to, že si popri bežných sobotňajších povinnostiach našli čas a zavítali na našu stužkovú slávnosť. Všetci sme odchádzali s úsmevom na tvári, odhodlaní vrátiť sa do školských lavíc a naplno
sa pripravovať na skúšku dospelosti – maturitu.

trieda IV.B