Úspech na Okresnom kole v cezpoľnom behu.

Úspech na Okresnom kole v cezpoľnom behu.

V utorok 29.9.2020 sa družstvá našej školy zúčastnili Okresného kola v cezpoľnom behu. Tak ako aj po iné roky sme obhájili svoje medailové pozície a stali sa najúspešnejšou školou v rámci okresu Kežmarok.. Naše dievčatá dosiahli skvelý úspech, pretože obsadili kompletný stupeň víťazov. Na 1. mieste sa umiestnila Kristína Cehulová z I.B, na 2. Sofia Svitaneková zo IV.A, na 3. Lucia Kačmárová z II.B a v súťaži družstiev naša škola bezkonkurenčne zvíťazila. Osobitne treba vyzdvihnúť výkon K. Cehulovej, ktorá ako najmladšia členka družstva tento pretek vyhrala. Z chlapcov sa na 2. mieste umiestnil Marko Havran z III.B a družstvo v zložení M. Havran, A. Džadoň z IV.B, A. Glovňa zo IV.C obsadili taktiež 2. miesto.

Všetkým našim úspešným reprezentantom blahoželáme a želáme veľa zdaru v nasledujúcich súťažiach.

Mgr. Otto Krajňák

IMG 0216
unnamed (1)
unnamed
unnamed (2)