Telesná a športová výchova

sep

Cvičenie na ochranu života a zdravia človeka

V utorok 22. septembra naši prváci a druháci absolvovali Cvičenie na ochranu života a zdravia človeka.

By Patrik Benyak | Aktuality . Topky
mar

Lyžiarsky kurz

V dňoch 24.2.2020-28.2.2020 sa naši prváci zúčastnili Lyžiarskeho výcvikového kurzu vo Vyšných Ružbachoch.

feb

Krajské kolo v bedmintone Poprad – Matejovce

Žiaci a žiačky  našej školy sa zúčastnili na krajskom kole v bedmintone, ktoré sa konalo dňa 26.2.2020  v športcentre Zámoček v Poprade – Matejovce.

feb

Okresný turnaj stredných škôl v basketbale

Dňa 12. 2. 2020 sa v Mestskej športovej hale v Kežmarku uskutočnil okresný turnaj stredných škôl v basketbale.

jan

Okresné kolo v bedmintone

Po absolvovaní školského kola v bedmintone sa naši žiaci a žiačky zúčastnili na okresnom kole v bedmintone, ktoré sa konalo dňa 22. 1. 2020 na ZŠ v Huncovciach.

nov

Krajské kole v stolnom tenise

V utorok 19. 11. 2019 sa naše družstvo v zložení Š. Novotný IV. A, L. Mitura III. B, M. Venglik III. B a G. Hrebeňár I. A , ako víťaz okresného kola zúčastnilo na Krajskom kole v stolnom tenise.

nov

Okresné kolo v stolnom tenise

V utorok 5. 11. 2019 sa družstvá chlapcov a dievčat našej školy zúčastnili Okresného kola v stolnom tenise v Spišskej Starej Vsi.

okt

MŠ stolný tenis

V utorok 22. 10. 2019 sa na našej škole uskutočnili MŠ v stolnom tenise v telocvični T-1.