Telesná a športová výchova

jan

Okresné kolo v bedmintone

Po absolvovaní školského kola v bedmintone sa naši žiaci a žiačky zúčastnili na okresnom kole v bedmintone, ktoré sa konalo dňa 22. 1. 2020 na ZŠ v Huncovciach.

nov

Krajské kole v stolnom tenise

V utorok 19. 11. 2019 sa naše družstvo v zložení Š. Novotný IV. A, L. Mitura III. B, M. Venglik III. B a G. Hrebeňár I. A , ako víťaz okresného kola zúčastnilo na Krajskom kole v stolnom tenise.

nov

Okresné kolo v stolnom tenise

V utorok 5. 11. 2019 sa družstvá chlapcov a dievčat našej školy zúčastnili Okresného kola v stolnom tenise v Spišskej Starej Vsi.

MŠ stolný tenis

V utorok 22. 10. 2019 sa na našej škole uskutočnili MŠ v stolnom tenise v telocvični T-1.

Okresné kolo vo futsale

V utorok 8. 10. 2019 sa družstvo našej školy zúčastnilo Majstrovstiev okresu Kežmarok vo futsale

okt

Okresného kola v cezpoľnom behu

Dňa 1.10.2019 sa družstvá našej školy zúčastnili Okresného kola v cezpoľnom behu.

sep

Jesenný branný kurz

Prvý branný kurz v tento školský rok sa pre žiakov prvého a druhého ročníka uskutočnil v piatok 20. 9. 2019.

Krajské kolo v basketbale

Dňa 30. apríla 2019 sa v Sabinove konalo krajské kolo v basketbale.