Dve prvé miesta vo volejbale

Gymnázium P. O. Hviezdoslava a Centrum voľného času Kežmarok organizovali okresné kolá vo volejbale žiakov a žiačok SŠ.

V telocvični gymnázia /T2/ 20.03.2018 súperilo 6 družstiev chlapcov okresu Kežmarok. Bojovným výkonom naši chlapci získali 1.miesto. Na druhý deň sa nedali zahanbiť ani dievčatá. Získali 1.miesto v konkurencii piatich stredných škôl.

Reprezentovali:

chlapčenské družstvo – V. Fudaly (III. C), J. Karaš (III. B), S. Mati (II. B), M. Neupauer (IV. B), N. Plzák (I. C), R. Šiška (II. B), J. Venglik (III. C), P. Vilček (II. B), K. Zachar (III. B)

dievčenské družstvo – E. Blaščáková (II. A), S. Gardianová (III. A), L. Hajková (II. A), K. Karašová (II. B), S. Pisarčíková (III. B), S. Špaková (III. C), J. Sariková (III. A)

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Mgr. Bronislava Oravcová

Fotoalbum – chlapci