Okresné kolo vo florbale

Vo štvrtok 24.11.2022 sa žiaci našej školy zúčastnili Okresného kola vo florbale stredných škôl.

Naši reprezentanti vo florbale sú žiaci:

• Matúš Bachleda
  • Damián Cehula
  • Adam Hoffmann
  • Simon Kopkáš
  • Adam Madeja
  • Marek Majerčák
  • Sergii Matviuk
  • Milan Mesarčík
  • Dominik Schmidt
  • Timotej Soják
  • Daniel Tokarčík
  • Jakub Uriga
  • Matej Vilček

Turnaja sa zúčastnilo 6 škôl kežmarského okresu. Po tuhom boji doslova do poslednej sekundy naši reprezentanti zvíťazili vo finále proti Hotelovej akadémii a obsadili 1. miesto.

Obzvlášť nás teší skutočnosť, že na všetkých piatich turnajoch, na ktorých sme sa v tomto školskom roku zúčastnili sme vždy zvíťazili. Dúfame, že tento trend si udržíme aj v nasledujúcich súťažiach.

Mgr. Otto Krajňák

Dňa 24. 11. sa v športovej hale Focus Kežmarok uskutočnil chlapčenský florbalový turnaj, ktorého sa zúčastnila aj naša škola.
Okrem nášho gymnázia sa do turnaja zapojilo 5 ďalších stredných škôl, ktorým sme ukázali kto je v Kežmarku víťazom.
Hrali sme tri zápasy a to proti SOŠ agropotravinárskej a technickej, Gymnáziu Spišská Stará Ves, a napokon finálový zápas proti Hotelovej akadémii Otta Brücknera Kežmarok.
Po zaslúženom víťazstve postupujeme do krajského kola. Naším chalanom ďakujeme za reprezentáciu našej školy a prajeme veľa ďalších úspechov.

Sára Kovalčíková, I. A