Okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl

Okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl

Dňa 08.11.2023 v Mestskej športovej hale sa uskutočnilo okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl. Okresného kola sa zúčastnilo 10 našich žiakov a 6 družstiev z okresu Kežmarok. Družstvá boli rozdelené do dvoch trojčlenných skupín. Naša škola bola vylosovaná do skupiny A.

V prvom stretnutí vyhralo naše družstvo nad družstvom Bielej vody 7:0. Druhé stretnutie vyhralo naše družstvo nad SOŠ ApaT 3:1. Týmito dvomi víťazstvami si zabezpečilo postup do finále. Vo finále sa stretlo naše družstvo s družstvom SOŠ Garbiarska. Aj tento zápas zvládlo naše družstvo a vyhralo 1:0.

Touto výhrou si zabezpečilo 1. miesto v okresnom kole a postup do krajského kola, ktoré sa uskutoční v januári 2024.

Poradie:

  1. Gymnázium P.O.H. v Kežmarku,
  2. SOŠ Garbiarska,
  3. Gymnázium Sp. St. Ves.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

RNDr. Ivan Duľa, PhD.