Projektový deň úspešne za nami

Projektový deň úspešne za nami

V piatok 16. februára 2018 sme v našej škole prežili spoločne s našimi hosťami, priateľmi, absolventmi výnimočný deň. Deň naplnený spomienkami, nostalgiou, pozitívnou energiou, príjemnými stretnutiami a spoločným spomínaním na roky strávené na kežmarskom gymnáziu. poradí 9. projektový deň „ Aj oni sú naši …“, je dnes už minulosťou. Naši študenti sa s neľahkou témou opäť popasovali na výbornú. Pripravili vo svojich triedach zaujímavé a nápadité prezentácie, spracovávali množstvo materiálu a pútavo ho prezentovali. V piatok vyhrali všetci!

Ďakujem žiakom, učiteľom, rodičom,… všetkým, ktorí pomohli pri príprave a realizácii tejto vydarenej akcie.

Ďakujem našim absolventom, že si našli čas, prišli medzi nás a mohli sme tak spoločne v priestoroch našej školy stráviť okamihy, na ktoré budeme radi spomínať. Každý z Vás je pre našich študentov inšpiráciou a vzorom.

Všetkým želám pevné zdravie, šťastie, radosť a pohodu do ďalších dní.

Mgr. Daniela Mihóková, riaditeľka školy

Fotoalbum

[g-gallery gid=”4565″]