Školská kapela opäť zaujala

Ešte sme len na začiatku školského roka a naša kapela pod vedením Mgr. Veroniky Kolesárovej sa už druhýkrát prezentovala so svojím repertoárom.

2. septembra 2019 to bolo pri príležitosti slávnostného otvorenie školského roka 2019/2020 a 19. septembra pri príležitosti vyvrcholenia osláv 750. výročia založenia Kežmarku, na ktorých sa predstavili všetky kežmarské školy.

Úvodné slovo o našom gymnáziu a jeho aktivitách patrilo žiakovi I. ročníka Adamovi Madejovi. Po ňom už vystúpila kapela, ktorá má široký repertoár a vždy má čo nové ponúknuť verejnosti.

Tento raz to bolo 5 piesní v podaní 8 členov kapely z II. a III. ročníka. Svoje vystúpenie zakončili mestskou hymnou. Bola to dôstojná bodka kapely k oslavám mesta.

Naši hudobníci a speváci opäť raz zaujali a získali si srdcia mnohých Kežmarčanov, ktorí kapelu počuli a videli vystupovať prvýkrát.

Všetkým členom kapely želáme veľa ďalších úspechov a už dnes sa tešíme na ďalšie ich vystúpenia.