In Medias Res

sep

Školská kapela na otvorení Literárneho Kežmarku 2020

Po dlhej dobe sme sa mohli s kapelou In Medias Res opäť vidieť – 24. septembra na otvorení Literárneho Kežmarku 2020 – súťaže študentskej literárnej tvorby.

By Patrik Benyak | Aktuality . Topky

Spomienka na Nežnú revolúciu

17. november bol pre nás, Slovákov, dôležitým dátumom práve kvôli tomu, že to bol začiatok veľkej zmeny na našom i českom území – začiatok Nežnej revolúcie.

sep

Školská kapela opäť zaujala

Ešte sme len na začiatku školského roka a naša kapela pod vedením Mgr. Veroniky Kolesárovej sa už druhýkrát prezentovala so svojím repertoárom.

jún

Opäť sme hviezdili

Dňa 13. júna 2019 sa naša kapela In medias res už tradične podieľala na slávnostnom otvorení Literárneho Kežmarku

dec

Školská kapela opäť na vianočných trhoch

V stredu 12. 12. 2018 sa školská kapela In medias res už tradične zúčastnila kežmarských vianočných trhov.

jún

Pocta Rázusovi a Československu

Už tradične na slávnostnom otvorení Literárneho Kežmarku nechýbalo naše gymnázium.

apr

In medias res na slávnostnej akadémii

V piatok 27. apríla a v pondelok 30. apríla 2018 účinkovala naša školská kapela In medias res na slávnostnej akadémii ZŠ sv.Kríža v Kežmarku

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality
dec

In medias res na kežmarských vianočných trhoch

Dňa 13. 12. 2017 sa aj tento rok už tradične zúčastnila naša školská kapela In medias res na sprievodnom programe kežmarských vianočných trhov.