Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

November sa tohto školského roku nesie v znamení olympiády v anglickom jazyku. Školského kola olympiády sa zúčastnili žiaci našej školy, ktorí medzi sebou súťažili v troch kategóriách.

V kategórii 2A sa na prvom mieste umiestnil A. Šajtlava (II.B), ako druhý skončil S. Lorenčík (II.A) a na treťom mieste sa umiestnil A. Bogar (II.C).

Vo vyššej kategórii, 2B, zvíťazil A. Gurka (III.B), druhé miesto obsadil M. Kulka (III.B) a na treťom mieste sa umiestnila K. Horná (IV.A). V kategórii 2C2 súťažili dvaja žiaci. Prvé miesto získal T. Adamjak (II.C) a druhé miesto obsadila B. Bešenejová (III.A).

Všetkým žiakom školy ďakujeme za bohatú účasť v tomto ročníku olympiády v anglickom jazyku a S. Lorenčíkovi, A. Gurkovi a T. Adamjakovi prajeme veľa úspechov na obvodnom kole, kde budú reprezentovať našu školu.