Anglický jazyk

jan

Úspech v okresnom kole olympiády z anglického jazyka

Dňa 11.decembra 2020 sa na našom gymnáziu konalo online školské kolo olympiády v anglickom jazyku.

By Patrik Benyak | Aktuality . Topky
sep

Európsky deň jazykov 2020

Dňa 26. septembra sa každoročne oslavuje Európsky deň jazykov, ktorý bol vyhlásený Radou Európy v roku 2001.

By Patrik Benyak | Aktuality . Topky
jan

Olympiáda v anglickom jazyku – okresné kolo

Dňa 15. januára 2020 sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku v Súkromnej strednej odbornej škole – Tatranskej akadémii v Poprade.

nov

Olympiáda v anglickom jazyku

V dňoch 22. a 25. novembra 2019 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo  Olympiády v anglickom jazyku

okt

Informačné popoludnie

Dňa 16. 10. 2019 sa v rámci PKCJ žiaci prvého ročníka mohli zúčastniť informačného popoludnia, ktorého obsahom boli pobyty v zahraničí.

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality
sep

Európsky deň jazykov 2019

Dňa 26. septembra sa každoročne oslavuje Európsky deň jazykov, ktorý bol vyhlásený Radou Európy v roku 2001.

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality
mar

Krajské kolo olympiády v slovenskom jazyku a literatúre a vo francúzskom jazyku

Február a marec sa v školách každoročne nesie v znamení krajských kôl olympiád v jazykoch.

mar

Anglický týždeň

Žiaci prvého ročníka, ktorí mali záujem zlepšiť si konverzáciu v anglickom jazyku, mali možnosť zúčastniť sa týždňa s rodeným anglicky hovoriacim lektorom.