Stretnutie opäť obstáli v silnej konkurencii

Časopis Stretnutia sa aj tento rok zúčastnil na súťaži Štúrovo pero vo Zvolene. Tieto dva dni (12. – 13. 4. 2019) sme využili čo najlepšie. Z úst porotcov sme si vypočuli hodnotenie našej práce za rok 2018. Zistili sme, v čom sme dobrí a v čom sa nám treba ešte zlepšiť. Okrem toho sme mali možnosť zúčastniť sa rôznych diskusií, napríklad s Andrewom Garthom, veľvyslancom Spojeného kráľovstva na Slovensku a Karinou Holešovou, najmladšou starostkou na Slovensku.

Tento rok sme súťažili v dvoch kategóriach, a to v kategórii stredoškolských časopisov a novinárskych príspevkov stredoškolákov, kde bola pozvaná Baška Vojtičková (IV.C).

Zo súťaže sme si odniesli skvelé druhé miesto a finančnú odmenu 130 €. Tešíme sa z výhry a do ďalšieho ročníka súťaže sa budeme snažiť doniesť čo najlepšie časopisy.

Petra Barnášová – II. B