Biológia

jún

Celoštátne kolo Biologickej olympiády

Dňa 9. 6. 2020 vyvrcholilo celoštátne kolo projektovej časti 54. ročníka Biologickej olympiády, kategórií A, B a C, ktorého sa zúčastnilo 42 žiakov základných a stredných škôl z celého Slovenska.

apr

Ema Hetešová sa stala absolútnou víťazkou

Do súťaže ECOidea, ktorú vyhlásila spoločnosť Sobi.eco sa prihlásila aj naša študentka I. A triedy Ema Hetešová.

nov

Ekologická prezentácia

Dňa 12.11.2019 sa študenti 3. ročníkov zúčastnili ekologickej prezentácie spoločnosti Sobi.Eco

okt

Ekologická súťaž

Aj v tomto školskom roku sme odštartovali súťaž o najekologickejšiu triedu, ale s novými súťažnými úlohami a kritériami hodnotenia úspešnosti tried.

Biologická olympiáda

26. marca 2019 v Bardejove našu školu úspešne reprezentovali v BIO olympiáde v kategórii A a B dve študentky.

feb

Význam očkovania

Regionálne úrady verejného zdravotníctva realizujú celonárodný projekt pod názvom „Zvýšenie povedomia budúcich rodičov o ochoreniach preventabilných očkovaním a význame očkovania“.

Exkurzia do Múzea TANAP-u

Kým maturanti maturovali, my sme nezaháľali… Žiaci II. A a II. B sa dozvedeli veľa zaujímavého o našich Tatrách, faune a flóre v múzeu TANAPU, kde absolvovali prednášku s pánom Igorom Stavným. Objavili romantické miesta botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici. Mgr. Edita Hrušková Molnárová Fotoalbum [g-gallery gid=”4850″]

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality
apr