Exkurzie

nov

Na návšteve Spišského divadla

Rok s rokom sa stretol a my sme opäť zavítali do Spišského divadla v Spišskej Novej Vsi.

OpenSlava 2019

OpenSlava je jedna z najväčších medzinárodných IT konferencií, ktorá je organizovaná spoločnosťou Accenture v Bratislave.

Prváci v Liptovskom Mikuláši

V utorok, 8. októbra, sa žiaci I. A a I. B zúčastnili na exkurzii v Liptovskom Mikuláši.

Prednáška s astronautkou Mary Ellen Weber

Dňa 30. 9.  2019 malo 15 žiakov a učiteľka fyziky  možnosť zúčastniť sa zaujímavej prednášky v OC MAX v Poprade.

sep

Európska noc výskumníkov

Európska noc výskumníkov je najväčšie vedecko-popularizačné podujatie na Slovensku

apr

Girl’s Day

Dňa 25. apríla 2019 sa konal Girl’s Day, celosvetový deň žien v IT, ktorého súčasťou sme boli aj tento rok.

okt

Kežmarskí gymnazisti vycestovali za Charleyho tetou

Jednou z pekných tradícií našej školy je aj každoročná návšteva divadelného predstavenia.

Prváci v Liptovskom Mikuláši

Žiaci 1. ročníka ani tento rok nevynechali literárnu exkurziu v Liptovskom Mikuláši.