Chémia

Krajské kolo chemickej olympiády v kategórii B

V dôsledku opatrení proti šíreniu nového koronavírusu bolo nevyhnutné v tomto školskom roku upraviť chod mnohých súťaží, chemickú olympiádu nevynímajúc.

dec

Moja cesta na Lekársku fakultu UPOL

Dňa 6. decembra 2019 sa žiaci, ktorí navštevujú seminár z chémie, zúčastnili prezentácie pod názvom Moja cesta na Lekársku fakultu.

apr

55. ročník chemickej olympiády

„Bez usilovnej pracovitosti niet talentov ani géniov.“ Dmitrij Ivanovič Mendelejev

okt

Festival vedy a techniky AMAVET

Dňa 18. októbra sa študenti IV. C triedy nášho gymnázia, Adam Heteš a Laura Špaková, na pôde Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach zúčastnili krajského kola 21. ročníka súťaže Festivalu vedy a techniky AMAVET.

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality . Topky

Krajské kolo chemickej olympiády kategórie C

Dňa 16. mája 2018 sa na Strednej odbornej škole vo Svite konalo krajské kolo chemickej olympiády kategórie C.

apr

Krajské kolo chemickej olympiády

Dňa 5. apríla 2018 sa na Strednej odbornej škole vo Svite uskutočnilo krajské kolo chemickej olympiády kategórie B.

Deň s Prírodovedeckou fakultou UPJŠ

PF UPJŠ organizuje pre žiakov 2. ročníka spoločnú popularizačnú akciu Deň s Prírodovedeckou fakultou UPJŠ

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality