Fyzika

okt

Prednáška s astronautkou Mary Ellen Weber

Dňa 30. 9.  2019 malo 15 žiakov a učiteľka fyziky  možnosť zúčastniť sa zaujímavej prednášky v OC MAX v Poprade.

sep

Európska noc výskumníkov

Európska noc výskumníkov je najväčšie vedecko-popularizačné podujatie na Slovensku

Úspešní na celoštátnom kole SOČ

V dňoch 25. – 27. apríla sa naši žiaci, Adam Heteš a Jakub Venglik, zúčastnili celoštátnej prehliadky 40. ročníka stredoškolskej odbornej činnosti na pôde Žilinskej univerzity v Žiline.

dec

Zaostrené na NOBELOVKY

Dňa 8. decembra 2017 si mohli niektorí žiaci školy vypočuť vďaka online prenosu popularizačné prednášky

sep

Európska noc výskumníkov

V piatok 29. 9. 2017 sa aj v priestoroch OC MAX v Poprade konal festival vedy Európska noc výskumníkov

Prváci v Astronomickom ústave SAV

Maturitný týždeň na našej škole pre prvákov pokračoval v utorok v Astronomickom ústave Slovenskej akadémie vied v Starej Lesnej.

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality

Deň s Prírodovedeckou fakultou UPJŠ

PF UPJŠ organizuje pre žiakov 2. ročníka spoločnú popularizačnú akciu Deň s Prírodovedeckou fakultou UPJŠ

By Mgr. Marek Žmijovský | Aktuality