Geografia

feb

Krajské kolo geografickej olympiády v Prešove

Žiaci nášho gymnázia Jakub Venglik, Jakub Spišák a Jakub Uhrin sa 8. 2. 2019 zúčastnili krajského kola geografickej olympiády v Prešove a dosiahli vynikajúce výsledky.

okt

Festival vedy a techniky AMAVET

Dňa 18. októbra sa študenti IV. C triedy nášho gymnázia, Adam Heteš a Laura Špaková, na pôde Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach zúčastnili krajského kola 21. ročníka súťaže Festivalu vedy a techniky AMAVET.

Úspešní na celoštátnom kole SOČ

V dňoch 25. – 27. apríla sa naši žiaci, Adam Heteš a Jakub Venglik, zúčastnili celoštátnej prehliadky 40. ročníka stredoškolskej odbornej činnosti na pôde Žilinskej univerzity v Žiline.

Vietnam – brána do Indočíny

Dňa 20.2.2018 sa v budove kina Iskra v Kežmarku uskutočnila projekcia z cyklu Svet okolo nás, na tému: “Vietnam – brána do Indočíny“.

Európa a svet

V stredu 24.mája žiaci druhého ročníka absolvovali dve zaujímavé prednášky z cyklu Európa a svet osobne so sprievodcami po týchto miestach.

Exkurzia na Orave

Dňa 16. 5. 2017 druháci so svojimi učiteľmi zúčastnili literárno–geografickej exkurzie na Oravu.

Geografická produkcia Svet okolo nás

Dňa 22. februára 2017 sa žiaci druhého a tretieho ročníka zúčastnili geografickej projekcie z cyklu Svet okolo nás